Forums Dyskusyjne

Pełna wersja: Miłość z internetu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Coraz więcej jest portali randkowych i coraz więcej odważnych osób, które nie boją sie poznawać ludzi właśnie w ten sposób. Sądzicie, że można zakochać się przez internet,a później taką miłość przenieść do realiów? Czy możliwe jest tylko poznanie się w sieci,ale uczucie rodzi się dopiero bo poznaniu się na żywo?
Można się poznać w sieci, ale nie warto angażować w to wyższych uczuć, dopóki się nie pozna kogoś na żywo. Wiadomo, że czasami już same literki w internecie wystarczą, ale to często tylko złudzenia, przekolorowywanie rzeczywistości... A naprawdę może wyjść różnie.
pisać ładnie każdy może...a w rzeczywistości różnie bywa. najważniejsze jest to, jak ludzie sie dogadują ze sobą na żywo. Wyłącznie internetowe znajomości,to tak jak powiedziała sawAnna -złudzenie.
bez sensu takie coś. trzeba zobaczyć jaki sie towar wybiera. Big Grin i miłość to też kontakt ciał ,a w internecie to co? emotkami?
Kalosz, zostaje zawsze cyberseks Tongue

Według mnie takie portale są dobre na zapoczątkowanie znajomości, znalezienie kogoś w naszym guście, z podobnymi zainteresowaniami itp, ale potem powinno się taką znajomość - jesli myslimy o czymś powazniejszym - jak najszybciej przenieść na grunt realnego świata. Bo może się okazać, że laska ładna na zdjęciach, pisząca perfekcyjnie super interesująco w rzeczywistości okazuje się jakimś wyfotoszopowanym shrekiem, który nie potrafi sklecić dobrze jednego zdania bez pomocy siedzącej obok koleżanki. Ale myślę, że można się zakochać nawet w samych literkach pisanych przez kogoś, szczególnie kobiety, które w końcu kochają uszami a nie tak jak my, prości faceci, oczami Wink
a ja uwazam ze mozna sie zakochac przez internet tyle ze zakochanie to nie to samo co milosc wiec dopoki sie czlowiek nie spotka z ta osoba na zywo to raczej bedzie to tylko zwykle zauroczenie bez przyszlosci.
Internet jako rzecz zapoznawcza jest jak najbardziej fajny i bardzo ułatwia poznanie się. Grunt, by potem przy realnym spotkaniu nie zepsuć wrażenia, wiadomo jak to jest, gdy patrzy sie komuś w twarz, trudniej jest.

Ale sądzę, że miłość z internetu jak najbardziej jest możliwa. No chyba, że mowa o cielesnej, to nie za bardzo.